Деца от ДГ „Незабравка“ поздравиха служителите в Район „Централен“ с настъпващите пролетни празници

Деца от ДГ „Незабравка“ поздравиха служителите в Район „Централен“ с настъпващите пролетни празници

В навечерието на националния празник 3 март възпитаниците от 4 група на ДГ „Незабравка“ гостуваха на администрацията на Район „Централен“. Облечени в красиви народни носии, в ръцете с български знаменца, децата дружно рецитираха обичаните стихове на Иван Вазов „Аз съм българче“ и пяха песни за България.

Програмата продължи с изпълнения, посветени на добрата Баба Марта и настъпващата пролет. Накрая всички присъстващи получиха дар – децата подариха на служителите красиви мартенички, на свой ред получиха мартенички, книжки и комплект за игра на открито, с която да се забавляват заедно в предстоящите топли дни.

Благодарности на децата и екипа на ДГ „Незабравка“, които с посещението си донесоха много усмивки и пролетно настроение!

Абонирайте се за нашия бюлетин!

Получавайте новини и събития от Община Пловдив Район "Централен"

Като се абонирате за нашия бюлетин, вие се съгласявате с нашата Политика за поверителност. Можете да оттеглите съгласието си по всяко време, като използвате линка за отписване или като се свържете с нас на centralen@plovdiv.bg.