Кметът Георги Стаменов и децата от ДГ „Чучулига“ поставиха коледна украса на новите борчета на бул. „Свобода“

Поставиха коледна украса на новите борчета на бул. „Свобода“
Поставиха коледна украса на новите борчета на бул. „Свобода“

Кметът на район „Централен“ Георги Стаменов и заместник-кметът Фиданка Кацарева, заедно с децата от ДГ „Чучулига“, поставиха коледна украса на новозасадените борчета на бул. „Свобода“. Над 100 малчугани от всички групи в детското заведение се забавляваха, докато украсяваха с празнични топки и играчки вечнозелените дръвчета.

Рождество Христово е най-светлият празник в годината, който е символ на много доброта, вяра и надежда. Щастлив съм, че заедно с най-малките жители на „Централен“, допринасяме за празничния дух в района“, коментира кметът Георги Стаменов.

Той изказа признателност на ОП „Градини и паркове“ за съдействието при засаждането на новата растителност и посочи, че за опазването й ще разчита на високото съзнание и отговорност на живеещите в зоната.

Абонирайте се за нашия бюлетин!

Получавайте новини и събития от Община Пловдив Район "Централен"

Като се абонирате за нашия бюлетин, вие се съгласявате с нашата Политика за поверителност. Можете да оттеглите съгласието си по всяко време, като използвате линка за отписване или като се свържете с нас на centralen@plovdiv.bg.